Reklama

Nowi policjanci trafią do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek (6 października) 21 nowych funkcjonariuszy policji złożyło ślubowanie. Wśród nich są osoby, które będą pracować w Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Uroczystość zorganizowano w Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie. Nowi funkcjonariusze złożyli rotę ślubowania i odebrali legitymacje z rąk Dariusza Matusiaka, komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

"Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta..." - to początek roty ślubowania, którą składa każdy przyjmowany do służby funkcjonariusz.

Te słowa w czwartek wypowiedziało w Rzeszowie 21 nowych funkcjonariuszy (4 kobiety i 17 mężczyzn). 

- Po odbyciu szkolenia podstawowego w Szkole Policji w Katowicach, gdzie będą zdobywać wiedzę teoretyczną i praktyczną m.in. z zakresu przepisów prawa, taktyk i technik interwencji oraz doskonalenia strzeleckiego, policjanci rozpoczną służbę w jednostkach terenowych

- informują podkarpaccy policjanci. 

Wśród nowych policjantów jest kobieta i dwóch mężczyzn, którzy po szkoleniu rozpoczną pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej. W tym ważnym dla nich wydarzeniu wziął udział m.in. Adam Mielnicki, komendant kolbuszowskich policjantów. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy