Reklama

Nowe zakażenia w zakładzie pracy i w przedszkolu

Opublikowano: wt, 27 paź 2020 21:34
Autor:

Nowe zakażenia w zakładzie pracy i w przedszkolu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wojewódzki sanepid poinformował dzisiaj (27 października) o kolejnych 23 zakażeniach w powiecie kolbuszowskim. Łącznie, w naszym powiecie, do tej pory zakażenia stwierdzono u 541 osób. 90 wyzdrowiało, a sześć zmarło.

Nowe zakażenia Covid-19 stwierdzono w gminach:

  • Kolbuszowa - 9
  • Majdan Królewski - 6
  • Cmolas - 4
  • Raniżów - 2
  • Dzikowiec - 1
  • Niwiska - 1

 


ZOBACZ TAKŻE:


 

Wśród osób zakażonych, wykazanych z dzisiejszym raporcie sanepidu, są kolejne osoby z ogniska zakażenia w kolbuszowskiej "Nerce".  Na razie do końca nie wiadomo jak duże jest to ognisko. Dochodzenie epidemiologiczne cały czas trwa. Wyniki spływają. Wśród zakażonych są zarówno pacjenci, jak i pracownicy oddziału. 

Kolbuszowski sanepid informuje również o kolejnych zakażeniach w jednym z zakładów pracy w Kolbuszowej. Łącznie Covid-19 stwierdzono u czwórki pracowników oraz jednej osoby z kontaktu. 

Jak się dowiedzieliśmy, z powodu koronawirusa, kwarantanną objęto Przedszkole Publiczne w Kolbuszowej Dolnej. Placówka będzie nieczynna do 30 października.

Covid-19 stwierdzono także u dwóch osób, które miały kontakt z zakażoną pielęgniarką z Przychodni Rejonowej nr 1 w Kolbuszowej.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE