Reklama

Nowe miejsca

Opublikowano:
Autor:

Nowe miejsca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina oddała do użytku kolejną inwestycję poprawiająca bezpieczeństwo mieszkańców. Dzięki niej od września rodzice będą mogli bezpiecznie podwozić i odprowadzać swoje dzieci do szkoły, zostawiając samochody na parkingu.

Zatoka parkingowa przy Szkole Podstawowej w Hucie Komorowskiej wraz ze zjazdem do drogi wojewódzkiej została oficjalnie przekazana przez wykonawcę - firmę Drokam z Piaseczna do użytku.

Zatoka postojowa ma 33 miejsca parkingowe dla samochodów osobowych. W ramach wykonywanych prac wykonana została jezdnia manewrowa, chodniki, odwodnienie i przepusty pod zjazdami.

Cała nawierzchnia pokryta jest kostką brukową. Wartość zatoki wraz jezdnią i zjazdem to koszt 345 tys. 986 zł 4 gr brutto. Koszt inwestycji został pokryty z funduszy własnych gminy Majdan Królewski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE