Reklama

Nocne poszukiwania 82-letniego mieszkańca gminy Raniżów. Staruszka szukali policjanci z psem tropiącym

Opublikowano:
Autor:

Nocne poszukiwania 82-letniego mieszkańca gminy Raniżów. Staruszka szukali policjanci z psem tropiącym  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mężczyzna wczoraj wieczorem, 6 maja, wyszedł niezauważony z domu. Zaniepokojona rodzina powiadomiła służby.

O zaginięciu mieszkańca wsi Mazury, funkcjonariuszy powiadomił dzisiaj w nocy (7 maja) jego wnuk.

- Z przekazanych informacji wynikało, że staruszek wyszedł niezauważony z domu i nie wrócił po kilku godzinach. Zaniepokojeni domownicy najpierw szukali mężczyzny na własną rękę, a po kilku godzinach bezskutecznych działań, powiadomili policję - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa.

Mundurowi sprawdzili przyległy teren i okolicę, w której mieszka 82-latek, ale nie napotkali mężczyzny. W poszukiwaniach uczestniczył funkcjonariusz z psem tropiącym.

- W trakcie prowadzonych działań około godziny 4, policjanci otrzymali informację, że mężczyzna cały i zdrowy wrócił do domu. Jak ustalili, 82-latek został zauważony w pobliżu miejsca zamieszkania swojej rodziny, na terenie tej samej miejscowości. Nie potrafił wyjaśnić gdzie przebywał - dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej policji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE