Reklama

Nauczyciele, seniorzy i medycy - ilu z powiatu kolbuszowskiego się zaszczepiło?

Opublikowano:
Autor:

Nauczyciele, seniorzy i medycy - ilu z powiatu kolbuszowskiego się zaszczepiło?  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwają szczepienia przeciwko Covid-19. Sprawdzamy ilu nauczycieli, seniorów i medyków zaszczepiło się dotychczas.

Renata Piekuta, kierownik Działu Organizacyjnego w SP ZOZ w Kolbuszowej poinformowała, że na tę chwilę (wtorek, 23 lutego, godz. 13.50) zaszczepiło się 744 osób z tzw. "grupy 0". Znajdują się w niej m.in. medycy, czy farmaceuci. 

W tych 744 osobach, 333 przyjęło już drugą dawkę szczepień.

W drugiej kolejności szczepili się seniorzy. Przedstawicielka kolbuszowskiego szpitala poinformowała, że zaszczepiło się 424 osoby z tej grupy.

Co z nauczycielami? Ta grupa może szczepić się w kolbuszowskim szpitalu stosunkowo od niedawna. Na tę chwilę szczepionkę przeciwko Covid-19 przyjęło 251 pedagogów.

Należy jednak podkreślić, że powyższe dane pochodzą z kolbuszowskiego szpitala, który prowadzi swoje szczepienia w szpitalu w Kolbuszowej, w ośrodkach zdrowia w Cmolasie, Niwiskach i Raniżowie. 

Osoby chętne do szczepień mogą udać się także do punktu w Majdanie Królewskim, Trześni, czy Staniszewskiem. Z kolei nauczyciele mogą także szczepić się w kilkunastu placówkach, chociażby w Rzeszowie.

Ministerstwo Zdrowia podało pełną liczba zaszczepionych osób na Podkarpaciu i w powiecie kolbuszowskim. Dane pochodzą z dzisiaj (23 lutego) z godz. 10.30.

- ZASZCZEPIENI -

Podkarpacie:
Liczba zaszczepionych - 131 277 osób
Liczba szczepień drugą dawką - 41 824 osób

Powiat kolbuszowski
Liczba zaszczepionych - 2 083 osób
Liczba szczepień drugą dawką - 397 osób

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy