Reklama

Miliony na drogi

Opublikowano:
Autor:

Miliony na drogi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina już po raz kolejny w tym roku ogłosiła przetarg na budowę i przebudowę dróg. W sumie z budżetu gminy na ten cel przeznaczono prawie 6,5 mln złotych. Gdzie zostanie położony nowy asfalt?

Pierwszy przetarg na budowę dróg na ternie gminy został rozstrzygnięty jeszcze w kwietniu. Wówczas wyłoniono wykonawcę, który miał podjąć się realizacji m.in. rozbudowy ulicy Żytniej, przebudowy przejazdu w ciągu ulicy Zielonej, przebudowy drogi „koło Czajkowskiego”, dokończenia rozbudowy ulicy Stawek oraz remontu przejazdów kolejowych w Hucie Komorowskiej i w Majdanie Królewskim. Na ten rok władze gminy zaplanowały także budowę drogi „Krzątka – Ciepucha”, „Koło Nowaka”, „Krzątka – Tłuste – Las”, „Komorów – Kamionka”, a także rozbudowę drogi w Komorowie „Kamionka – Bór”. - Choć pierwszy przetarg został rozstrzygnięty już kilka miesięcy temu, to wykonawca jeszcze nie rozpoczął prac. Prawdopodobnie roboty zaczną się dopiero pierwszego sierpnia ze względu na to, że część inwestycji znajduje się na obszarze chronionym „Natura 2000”- tłumaczył w rozmowie z nami Jerzy Wilk, wójt Majdanu Królewskiego.

Więcej w Korso nr 28/13.07.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE