Reklama

Lipnica: Kto będzie sprawował pieczę nad nowymi boiskami?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Lipnica: Kto będzie sprawował pieczę nad nowymi boiskami? - Zdjęcie główne

| foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W październiku oficjalnie otwarto boiska sportowe przy szkole w Lipnicy. Wiemy już, kto będzie za nie odpowiedzialny.

Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec, wielokrotnie podkreślał, że nowo wybudowane obiekty sportowe w Lipnicy będą ogólnodostępne. Mają być udostępniane dla wszystkich. Najpierw szkole, później mieszkańcom. O tym pisaliśmy tutaj: Kompleks sportowy w Lipnicy już otwarty! [ZDJĘCIA]

Kto będzie sprawował nadzór nad kompleksem sportowym?

Kilka dni temu Urząd Gminy w Dzikowcu poinformował, że osobą odpowiedzialną za boiska (od piątku do niedzieli) będzie Tomasz Grądzki. Można się z nim skontaktować telefonicznie pod numerem: 661 537 480. Jak uprzedza Grądzki, należy się z nim kontaktować odpowiednio wcześniej, jeśli ktoś planuje zagrać na orliku na weekendzie.

Od końca października młodzież i dorośli mają do dyspozycji boisko piłkarskie z trawy syntetycznej o wymiarach 30 na 63 metry. Ponadto mogą korzystać z boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 16 na 28 metrów z nawierzchni poliuretanowej. Inwestycja kosztowała w sumie 1 mln 618 tys. złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy