Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 47/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Tak dla likwidacji
Radni powiatowi zdecydowali. Z kolbuszowskiego szpitala zniknie m.in. ginekologia i porodówka. Kto był za, a kto przeciw przekształceniu

Cmolaski staw niezgody Małżeństwo z Cmolasu przez kilka dni żyło w strachu, że woda nie tylko podmyje ich podwórko, ale też dosięgnie domu mieszkalnego. A wszystko, jak twierdzą, przez staw, który kilka lat temu na działce obok bez pozwolenia wybudował ich sąsiad.

Kontrowersyjne koncesje
Na sesję w Raniżowie wrócił temat wydania koncesji na sprzedaż alkoholu. O monopol na mocniejsze trunki starało się siedem sklepów. Co tym razem zdecydowali raniżowscy radni? Jak argumentowali swoje stanowisko?

Mieszkaniec kontra urzędnik
Ciężko chory teść naszej Czytelniczki musiał pofatygować się osobiście do magistratu. Kiedy już pojawił się w urzędzie, okazało się, że jego obecność... nie była konieczna. - Nie powinno dochodzić do takich sytuacji – stwierdza kobieta. Co na to kolbuszowscy urzędnicy?

Czas na budowanie mostów
Burmistrz stawia ultimatum. Albo kluby dogadają się między sobą, albo gmina obetnie im fundusze na działalność. Na spotkaniu dotyczącym stanu kolbuszowskiej piłki włodarz stwierdził: - Czas zrobić coś z tą wyniszczającą rywalizacją, która doprowadziła do tego, że w ligowych hierarchiach jesteśmy tam, gdzie jesteśmy

Więcej w 47 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE