Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 39/2017

Opublikowano: wt, 26 wrz 2017 23:13
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ukazał się nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie.

Piliśmy skażoną wodę
Woda z sieci na terenie całej gminy Majdan Królewski nie nadaje się do spożywania. Gmina organizuje punkty poboru wody. - Jak długo to jeszcze potrwa? - pytają mieszkańcy.

Najlepsza na Podkarpaciu
Aneta Konefał, dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej, powalczy o tytuł „Nauczyciel Roku 2017”.

Cmentarz wraca na sesję
Regulamin utrzymywania cmentarza, zakwestionowany przez kilku radnych podczas sierpniowej sesji, wraca na wrześniowe posiedzenie rady. Z dużymi zmianami.

Za i przeciw procentom
Są głosy „za”, są i głosy „przeciw” udzieleniu kolejnym sklepom koncesji na sprzedaż alkoholu. Te drugie jednak od pewnego czasu dominują na sesjach rady gminy, przez co starania sprzedawców wydają się bez sensu. Czy najbliższe obrady coś zmienią?

Nielegalne automaty
Trzy nielegalnie działające maszyny do gier zabezpieczyli policjanci w jednym z lokali w Kolbuszowej. Właścicielowi automatów może grozić grzywna w wysokości 300 tys. zł. Kara może dosięgnąć też właściciela lokalu.

Raniżów z niedosytem
Z grona czterech drużyn z naszego powiatu tylko Sokół Kolbuszowa zakończył swój mecz zwycięstwem. Reszta straciła punkty. Ma czego żałować Raniżovia, która przeważając, nie zdobyła nawet punktu w Kamionce.

Więcej w 39 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.