Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 19/2017

Opublikowano: śr, 10 maj 2017 05:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Wójt opiekun-turysta
Czy wójt Raniżowa zachował się nieetycznie? W sprawie wyjazdu Władysława Grądziela do Warszawy interweniuje jeden z radnych. Temat zbada także komisja rewizyjna. 

Urzędnicy złamali prawo
Wojewoda unieważnił przygotowaną przez urzędników uchwałę. Uchwałę, za którą zagłosowała większość, bo dziewięciu radnych. I której autorzy od samego początku mieli świadomość, że nie była ona zgodna z prawem...

Jeden kierunek na Jana Pawła
Rozpoczęły się prace związane z rozbudową ulicy Jana Pawła II. Kierowcy już teraz muszą uważać na zmianę organizacji ruchu. Ta będzie obowiązywała do końca listopada. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie ruchu jednokierunkowego.

Rehabilitacja za pół roku
Na uruchomienie rehabilitacji leczniczej pacjenci będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy. Nowy oddział, jak zapowiada dyrektor szpitala, ruszy dopiero początkiem października. To nie są jedyne plany dotyczące kolbuszowskiej lecznicy.

Przestępca czy ofiara
Wydając wyrok w marcu tego roku, sędzia Sądu Rejonowego w Kolbuszowej mówił: "okoliczności popełnienia przestępstw i wina oskarżonych nie budzą wątpliwości". Mieszkańcy utrzymują: w tej sprawie skazano niewinnego.

Podwyżki w Dzikowcu
Radni i sołtysi z gminy Dzikowiec dostają więcej za pracę na rzecz lokalnej społeczności. Podwyżki obowiązują od 1 kwietnia tego roku i zmieniły stawki obowiązujące w gminie od 2012 roku. Kto i ile dostaje za udział w sesjach i komisjach? 

Pół setki odznaczonych
Przeszło pięćdziesiąt medali i odznaczeń strażackich trafiło do druhów ochotników z terenu gminy Kolbuszowa. Wszystkie wręczone zostały podczas miejsko-gminnych obchodów Dnia Strażaka w Domatkowie. Sprawdź, kto je otrzymał.

Więcej w 19 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.