Reklama

Kolbuszowa. Tymi tematami zajmą się niebawem radni miejscy

Opublikowano: sob, 23 mar 2019 23:20
Autor:

Kolbuszowa. Tymi tematami zajmą się niebawem radni miejscy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek, 28 marca, w Kolbuszowej odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej w Kolbuszowej. Obrady rozpoczną się o godz. 8 w Miejskim Domu Kultury.

Proponowany porządek sesji:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Przyjęcie porządku obrad sesji.
 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 4. Informacja o zarządzeniach wydanych przez Burmistrza Kolbuszowej w okresie pomiędzy sesjami.
 5. Współpraca gminy w realizacji zadań z zakresu kultury fizycznej i turystyki z Fundacją na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej z klubami sportowymi, klubami turystycznymi działającymi na terenie gminy Kolbuszowa.
 6. Informacja z funkcjonowania krytej pływalni „Fregata” w Kolbuszowej.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu nadzoru nad żłobkami, klubami dziecięcymi oraz dziennymi opiekunami.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia "Strategii Rozwoju Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej na lata 2018-2023".
 9. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie MiG Kolbuszowa na 2019 rok.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kolbuszowa na lata 2019-2029.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia pomocy finansowej od Powiatu Kolbuszowskiego w roku 2019.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół prowadzonych przez Gminę Kolbuszowa oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych mających siedzibę na obszarze Gminy Kolbuszowa od dnia 1 września 2019 roku.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia opłat za niektóre świadczenia publicznych przedszkoli i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Kolbuszowa.
 14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXXV/334/09 Rady Miejskiej w Kolbuszowej z dnia 27 lutego 2009 roku w sprawie ustalenia regulaminu przyznawania nauczycielom dodatków i innych składników wynagradzania w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Kolbuszowa zmienionej Uchwałą Nr V/37/15 Rady Miejskiej w Kolbuszowej z dnia 29 stycznia 2015 roku w sprawie ustalenia regulaminu przyznawania nauczycielom dodatków i innych składników wynagradzania w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Kolbuszowa.
 15. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami i zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Kolbuszowa w 2019 r.”
 16. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w trybie bezprzetargowym nieruchomości gruntowej, własności Gminy Kolbuszowa położonej w Kolbuszowej przy ul. Wojska Polskiego.
 17. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w trybie przetargowym nieruchomości gruntowej, własności gminy Kolbuszowa położonej w Kolbuszowej Górnej.
 18. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż bez przetargu nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Kolbuszowa położonej w Kolbuszowej przy ul. J. Piłsudskiego na rzecz wieczystego użytkownika.
 19. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na rzecz Gminy Kolbuszowa od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Świerczowie wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa zajętych pod drogi gminne.
 20. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w trybie przetargowym nieruchomości lokalowej, własności Gminy Kolbuszowa położonej w bloku komunalnym w Kolbuszowej przy ul. Kolejowej 12.
 21. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr IV/30/18 Rady Miejskiej w Kolbuszowej z dnia 28 grudnia 2018 roku w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Kolbuszowej na 2019 rok.
 22. Sprawy różne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.