Reklama

KOLBUSZOWA. Jeden z pierwszych komitetów na Podkarpaciu [FOTO]

Opublikowano: ndz, 9 lut 2020 11:31
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę (2 lutego) mieszkańcy spotkali się w jednej z kolbuszowskich restauracji. W spotkaniu uczestniczył Wiesław Buż, poseł na Sejm RP.

W rozmowie poruszano wiele tematów. Nie skupiły się one jednak tylko na Podkarpaciu. Analizowano problemy dotykające mieszkańców naszego regionu.

- Dziękuję za zaproszenie i dyskusję. Rozmawialiśmy o problemach, z którymi spotykają się mieszkańcy tego regionu i o sprawach ważnych dla Podkarpacia - napisał na swoim fanpage`u Wiesław Buż, poseł na Sejm RP. Relacja z niedzielnego spotkania została umieszczona na profilu facebookowym parlamentarzysty.

- Wczorajsze spotkanie w Kolbuszowej miało szczególną wagę - podkreślił poseł i dodał: -W trakcie spotkania powołaliśmy Komitet Biedronia - napisał Buż. Jak zaznaczył, jest to jeden z pierwszych komitetów na Podkarpaciu. Polityk nadmienił także, wierzy w to, że będą powstawać kolejne. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE