Reklama

KOLBUSZOWA. Czerwonawa woda w Nilu. - Co się dzieje - pyta Czytelnik?

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA. Czerwonawa woda w Nilu. - Co się dzieje - pyta Czytelnik?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Woda w kolbuszowskim Nilu zmieniła kolor. O takiej sytuacji informowali nas dzisiaj (9 października) nasi Czytelnicy.

Kazimierz Kret z Referatu Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej powiedział nam, że takie sygnały do niego nie dotarły. Zaproponował, aby zadzwonić w tej sprawie do Wód Polskich.

Z kolei Nadzór Wodny w Kolbuszowej wyjaśnił, że taka sytuacja już miała miejsce kilka lat temu. - Widzieliśmy to - powiedział nam pracownik nadzoru, uspakajając, że to nic groźnego. Jak usłyszeliśmy, powodem takiego koloru wody miałby być trwający... sezon na buraczki.

Nasz rozmówca dodał, że Nadzór Wód nie odpowiada za stan wód i odesłał nas do Kazimierza Kreta. Przedstawiciel kolbuszowskiego magistratu z kolei powiedział, że przyglądnie się tej sprawie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE