Reklama

Reklama

Kolbuszowa. Budynek administracyjny na ulicy Piekarskiej zostanie poddany przebudowie. Inwestycja została podzielona na etapy.

Opublikowano: pt, 17 sie 2018 20:30
Autor:

Kolbuszowa. Budynek administracyjny na ulicy Piekarskiej zostanie poddany przebudowie. Inwestycja została podzielona na etapy. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina unieważniła pierwszy przetarg na przebudowę budynku administracyjnego na ulicy Piekarskiej, ponieważ złożone oferty opiewały na wyższe kwoty, niż przewidział na ten cel zleceniodawca. Teraz remont podzielono na etapy.

Reklama

 

W poprzednim przetargu oferty złożyło dwóch oferentów. Kwoty, za jakie wykonawcy zaoferowali podjęcie się wykonania zadania, przewyższały budżet, jaki chciała na to przeznaczyć gmina, o ponad 650 tysięcy złotych.
Plan przebudowy podzielono więc na etapy i ogłoszono kolejny przetarg, dotyczący tylko etapu pierwszego.
Będzie on obejmował rozbiórkę części budynku, demontaż instalacji wewnętrznych, wykonanie schodów terenowych oraz położenie kostki brukowej w miejscu rozebranego budynku.
 
Gmina Kolbuszowa mogła przeznaczyć na ten cel niemal 180 tysięcy złotych. Swoją ofertę w tym przetargu złożył tyko jeden oferent: Firma Budowlana Guźda z Kosów.
 
Wykonawca wycenił pracę w tym zakresie na około 149 tysięcy złotych.
Zakończenie pierwszego etapu szacuje się na 1 października tego roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.