Reklama

Kolbuszowa. Budynek administracyjny na ulicy Piekarskiej zostanie poddany przebudowie. Inwestycja została podzielona na etapy.

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Budynek administracyjny na ulicy Piekarskiej zostanie poddany przebudowie. Inwestycja została podzielona na etapy. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina unieważniła pierwszy przetarg na przebudowę budynku administracyjnego na ulicy Piekarskiej, ponieważ złożone oferty opiewały na wyższe kwoty, niż przewidział na ten cel zleceniodawca. Teraz remont podzielono na etapy.

 

W poprzednim przetargu oferty złożyło dwóch oferentów. Kwoty, za jakie wykonawcy zaoferowali podjęcie się wykonania zadania, przewyższały budżet, jaki chciała na to przeznaczyć gmina, o ponad 650 tysięcy złotych.
Plan przebudowy podzielono więc na etapy i ogłoszono kolejny przetarg, dotyczący tylko etapu pierwszego.
Będzie on obejmował rozbiórkę części budynku, demontaż instalacji wewnętrznych, wykonanie schodów terenowych oraz położenie kostki brukowej w miejscu rozebranego budynku.
 
Gmina Kolbuszowa mogła przeznaczyć na ten cel niemal 180 tysięcy złotych. Swoją ofertę w tym przetargu złożył tyko jeden oferent: Firma Budowlana Guźda z Kosów.
 
Wykonawca wycenił pracę w tym zakresie na około 149 tysięcy złotych.
Zakończenie pierwszego etapu szacuje się na 1 października tego roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE