Reklama

Klub Senior w Niwiskach czeka na nowych uczestników. Jak do nich dołączyć?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: FB Senior Wigor w Niwiskach

Klub Senior w Niwiskach czeka na nowych uczestników. Jak do nich dołączyć? - Zdjęcie główne

W klubie Seniora w Niwiskach panuje rodzinna atmosfera. Jak do nich dołączyć? | foto FB Senior Wigor w Niwiskach

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wystartowała rekrutacja do klubu seniora w Niwiskach. Dla starszych mieszkańców gminy to idealne miejsce, aby aktywnie spędzić czas, w gronie bliskich osób.

W takim miejscu jak klub seniora można poznać nowe osoby, nawiązywać przyjaźnie, aktywnie i miło spędzać czas. Wiele tego typu znajomości z czasem wykracza poza spotkania w klubie seniora i staje się bliskimi przyjaźniami na długie lata. Dla starszych osób takie miejsce jest odskocznią od codziennej rutyny. 

W klubie seniora w Niwiskach czas spędza się bardzo kreatywnie. Seniorzy biorą czynny i bierny udział w zajęciach muzyczny. Spotykają się podczas wieczorków tanecznych, występach i koncertach. Opiekunowi swoim podopiecznym codziennie przygotowują nowe wyzwania. Seniorzy biorą udział w zajęciach edukacyjnych. Często organizowane są spotkania z lekarzami, pielęgniarkami, fitoterapeutą, dietetykiem, a także pogadanki z ciekawymi osobami. 

Klubowicze bardzo chwalą sobie zajęcia kulinarne, kosmetyczne, jak i plastyczne, gdzie tworzą przepiękne rękodzieła. Duża uwaga przykładana jest do aktywności ruchowej. Gimnastyka, długie spacery, masze nordic walking czy wyjazdy na basen.

- Są też zajęcia kulturalne wyjazdy do kina, wycieczki, spotkania między pokoleniowe, integracyjne (imprezy lokalne), nawiązywanie przyjaźni i relacji z innymi seniorami, radość pracy grupowej, wykorzystanie talentów i doświadczeń do realizacji wspólnych celów, rozwijanie pasji, wspólne obchodzenie wybranych wydarzeń okolicznościowych

- wyliczają opiekunowie klubu seniora w Niwiskach. Okres rekrutacji rozpoczął się w czwartek (1 grudnia) i potrwa do wtorku (20 grudnia). 

 

Dokumenty rekrutacyjne wraz z regulaminem dostępne są w biurze projektu w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Niwiskach pok. nr 1 – parter budynku urzędu gminy lub na stronie internetowej gminy. Aby wziąć udział w rekrutacji do klubu seniora, należy wypełnić formularz rekrutacyjny wraz z pozostałymi załącznikami i złożyć dokumenty rekrutacyjne w biurze projektu pok. nr 1 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Niwiskach, Niwiska 430, w godzinach pracy ośrodka.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 17 22-79-342 u kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Niwiskach lub u kierownika klubu seniora pod numerem telefonu: 667-559-352.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy