Reklama

Kamila spotkanie z Franciszkiem

Opublikowano:
Autor:

Kamila spotkanie z Franciszkiem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Nigdy nie myślałem, że zagram na Światowych Dniach Młodzieży. Tego po prostu nie dało się wcześniej przewidzieć, dlatego traktuję to jako ogromne wyróżnienie i zaszczyt – przyznaje Kamil Pezda, 27-letni mieszkaniec Niwisk, który jako jedyny z naszego regionu zagrał w orkiestrze papieskiej występującej na tegorocznych ŚDM w Krakowie.

Skromy, uśmiechnięty i jeszcze nieco oszołomiony – taki właśnie podczas naszej rozmowy był Kamil Pezda. Choć kiedy się spotkaliśmy, od zakończenia Światowych Dni Młodzieży minął już ponad tydzień, widać, że jego emocje związane z występem w Krakowie jeszcze nie opadły. - Jakoś tak trudno przejść do normalności – przyznał muzyk. Nie ma się co dziwić, bowiem Kamil, jako jedyny reprezentant naszego powiatu, zasilił szeregi 80-osobowej orkiestry Światowych Dni Młodzieży. A ta niezapomniana przygoda zaczęła się od ogłoszenia, które młody mężczyzna zauważył na korytarzu Akademii Muzycznej w Krakowie.

Więcej w 33 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE