Reklama

Jak wziąć udział w Festiwalu Psalmów Dawidowych w Kolbuszowej? Sprawdź

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Jak wziąć udział w Festiwalu Psalmów Dawidowych w Kolbuszowej? Sprawdź  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Organizatorzy Festiwalu Psalmów Dawidowych w związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju zdecydowali się przełożyć go na inny termin. Kiedy zatem koncert się odbędzie?

Pierwotnie wydarzenie miało się odbyć 5 sierpnia. Jednak organizator poinformował o zmianie tego terminu. Obecny przewidziany dzień V edycji festiwalu to 3 września, godzina 18.30. Wydarzenie odbędzie się na terenie Stadionu Miejskiego w Kolbuszowej

Wstęp jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Aby móc wziąć udział w festiwalu, należy wypełnić specjalny formularz dostępny. Należy również zasłonić usta oraz nos od momentu wejścia na teren wydarzenia do zajęcia miejsca na widowni.

Przypominamy, kto zagra w tym roku. Koncert będzie składał się z części chrześcijańskiej i żydowskiej. Będzie mieć miejsce premiera oratorium Michała Jurkiewicza "Psalmy Miłości i Nadziei". Soliści, którzy uświetnią wydarzenie, to Kuba Badach, Andrzej Lampert, Basia Gąsienica - Giewont, Joanna Słowińska, Stanisław Plewniak, Katarzyna Liszcz. Ponadto na scenie zagości chór gospel oraz zespół i orkiestra. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy