Reklama

"Gore Gwiazda nad Kolbuszową" - tak brzmi tytuł płyty z kolędami i pastorałkami nagranymi w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

"Gore Gwiazda nad Kolbuszową" - tak brzmi tytuł płyty z kolędami i pastorałkami nagranymi w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Najlepsze to, co z naszej małej ojczyzny. Tym razem Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej poleca płytę pt. "Gore gwiazda nad Kolbuszową", na której znajdują się kolędy i pastorałki nagrane w Kolbuszowej.

- Swojego głosu użyczył Henryk Puk, weteran różnych scen, oraz Edyta i Patrycja Wiącek - informuje Wiesław Sitko, dyrektor MDK w Kolbuszowej. - Nad całością czuwał, utwory aranżował i prowadził wszystkich bezbłędnym klarnetem Jerzy Wrona - dodaje szef domu kultury. 

Oprócz wspomnianych artystów, grają jeszcze inni świetni muzycy zwerbowani z całej  okolicy. - Płyty dobrze się słucha, świetnie stworzy ciepły rodzinny nastrój podczas świąt. Tradycyjne kolędy na folkowo, mamy nadzieję,  skłonią wszystkich do śpiewania, do czego gorąco zachęcamy - mówi dyrektor Sitko. 


Grają i śpiewają:
Jerzy Wrona (klarnet), Adrian Nowak (instrumenty klawiszowe), Zdzisław Ziarkiewicz (gitara basowa), Wiesław Malec (skrzypce sekund), Edyta Wiącek (śpiew), Kazimierz Marcinek (skrzypce prym), Patryca Wiącek (śpiew i flet), Andrzej Serafin (cajon), Henryk Puk (śpiew). Realizacja dźwięku - Jerzy Dziobak.


KONKURS
Jeszcze przed świętami rozdamy płyty z kolędami, które otrzymaliśmy od MDK w Kolbuszowej. O tym, jak je zdobyć, napiszemy w najbliższym Korso, które ukaże się 19 grudnia.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE