Reklama

Gmina Raniżów. Samorząd unieważnił postępowanie w sprawie remontu toalet szkolnych w placówce przy ul. Grunwaldzkiej

Opublikowano:
Autor:

Gmina Raniżów. Samorząd unieważnił postępowanie w sprawie remontu toalet szkolnych w placówce przy ul. Grunwaldzkiej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W przetargu wzięła udział jedna firma. Koszt inwestycji, który zaproponował oferent, okazał się jednak za drogi.

Przypomnijmy, że przetarg na remont toalet szkolnych z przeznaczeniem na toalety chłopców i dziewcząt podstawówki w Raniżowie gmina ogłosiła 22 czerwca. Wykonawcy mieli czas na złożenie ofert do 29 czerwca.

W środę,11 lipca, przetarg jednak unieważniono. Z jakich powodów? - Informujemy, że w terminie określonym w zapytaniu ofertowym wpłynęła jedna oferta wykonawcy Nowak Usługi Remontowo - Wykończeniowe Krzysztof Nowak z Raniżowa - czytamy w zawiadomieniu o unieważnieniu postępowania. Z uzasadniania dowiadujemy się także, że cena, jaką podał oferent, przewyższa kwotę, jaką samorząd zamierzał przeznaczyć na realizację zadania.

 Przebudowa toalet obejmie branżę budowlaną, sanitarną i elektryczną. W ramach prac wyremontowane zostaną istniejące pomieszczenia higieniczno-sanitarne, przedszkolne i szkolne. Projektem został objęty bowiem remont toalet chłopców i dziewcząt ze szkoły podstawowej klas I - IV (na piętrze) oraz remont istniejącej toalety przedszkolnej chłopców i dziewczynek z przedszkola na parterze. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE