Reklama

Gmina Kolbuszowa. Piłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna biorą udział w mistrzostwach Polski w plażowej piłce nożnej.

Opublikowano:
Autor:

Gmina Kolbuszowa. Piłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna biorą udział w mistrzostwach Polski w plażowej piłce nożnej. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sprawdziany SokółekPiłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna już 18 sierpnia rozpoczną kolejny sezon na poziomie pierwszej ligi. Wcześniej sprawdzą się w mistrzostwach Polski w plażowej piłce nożnej.

 

Impreza na piasku rozpoczęła się w Kołobrzegu 9, a zakończy 12 sierpnia.

Nasze piłkarki wyjechały na nią w środę, 8 sierpnia. Rok temu nasz zespół zajął czwarte miejsce.

Sokół zaliczył już kilka gier  kontrolnych na trawie. Ograł Spartakus Daleszyce (16:1), Tarnovię Tarnów (3:2), uległ Resovii (0:2), a ostatnio pokonał 2:1 Rekord Bielsko-Biała i 1:0 Czwórkę Radom.

Z Bielsko-Białą nasz zespół zagra 18 sierpnia pierwszy mecz o ligowe punkty (wyjazd). Do seniorskiej kadry weszły kolejne zdolne wychowanki. To skrzydłowe pomocniczki: Wiktoria Kitrys oraz Emilia Gawrzoł. Do AZS-u Wrocław odeszła zaś bramkarka Olga Miszczak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE