Reklama

Gmina Cmolas. Radni spotkają się jutro na obradach

Opublikowano:
Autor:

Gmina Cmolas. Radni spotkają się jutro na obradach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni spotkają się już po raz drugi w nowej kadencji. Nad czym będą obradować tym razem?


W czwartek, 6 grudnia, odbędzie się sesja, na której piętnastu rajców będzie debatować między innymi nad uchwaleniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w Cmolasie. Rajcy ustalą także wysokości stawek podatku od nieruchomości na rok 2019.

W programie obrad znalazł się także projekt uchwały dotyczący wysokości opłat za śmieci (więcej na ten temat na str. 6). Samorządowcy pochylą się również nad wyrażeniem zgody na wynajem budynku mienia gminy Cmolas. Projekt dotyczy oddania w najem w trybie przetargowym, na okres do 10 lat, budynku położonego w Cmolasie z przeznaczeniem na prowadzenie usług leczniczo- rehabilitacyjnych. 

W ostatnich podpunktach obrad znalazł się projekt dotyczący wprowadzenia zmian w wieloletniej prognozie finansowej na lata 2018-2027 oraz zmiany w budżecie gminy na 2018 r. Na zakończenie posiedzenia będzie można złożyć wolne wnioski do rady.

Sesja rozpocznie się o godz. 15.30 i odbędzie się w Urzędzie Gminy Cmolas. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE