Reklama

Dzikie zwierzęta w tarapatach

Opublikowano: ndz, 25 wrz 2016 05:01
Autor:

Dzikie zwierzęta w tarapatach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Bociany, sarny, a nawet jastrzębie dzięki szybkiej i skutecznej pomocy kolbuszowskich strażników miejskich nie są skazane na pewną śmierć.

W ramach realizacji „Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami i zwalczania bezdomności zwierząt” gmina Kolbuszowa udziela również pomocy zwierzętom dzikim, które doznały obrażeń, są ranne, chore lub wycieńczone. Zwierzęta te otrzymują niezbędną pomoc weterynaryjną, a w sytuacjach, gdy zachodzi taka potrzeba, są przewożone do ośrodka rehabilitacji zwierząt chronionych w Przemyślu.

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.