Reklama

Dzień po angielsku

Opublikowano: sob, 11 mar 2017 16:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już po raz piętnasty w Liceum Ogólnokształcącym im. Janka Bytnara w Kolbuszowej odbył się Dzień Języka Angielskiego. Wydarzenie było okazją do wręczenia nagród laureatom konkursów oraz sprawdzenia nie tylko językowych umiejętności licealistów. W końcu zabawa to też forma nauki.

Organizatorem tego przedsięwzięcia był Mariusz Wójcik, nauczyciel języka angielskiego, który wraz z uczniami przygotował dla publiczności pełną przygód podróż w głąb Australii i Nowej Zelandii. W wydarzeniu, które odbyło się 14 lutego, wzięli udział nie tylko licealiści, ale także uczniowie i nauczyciele języka angielskiego z okolicznych szkół gimnazjalnych. Podczas uroczystości wręczono nagrody laureatom konkursów takich jak: Powiatowy Mistrz Języka Angielskiego, Powiatowy Konkurs Wiedzy o Australii i Nowej Zelandii oraz Archimedes Plus.

Laureaci:

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych – Australia i Nowa Zelandia
Kategoria gimnazja
:
I miejsce – Karolina Sasiela (ZS Dzikowiec)
II miejsce – Bartłomiej Babiarz (ZS Cmolas)
III miejsce – Krzysztof Magda (ZS Cmolas)

Powiatowy Konkurs Mistrz Języka Angielskiego:
Kategoria gimnazja

I miejsce – Dawid Biesiadecki (Gimnazjum nr 2 w Kolbuszowej)
II miejsce – Joanna Magryś (Gimnazjum nr 2 w Kolbuszowej)
III miejsce – Karol Jabłoński (Gimnazjum nr 2 w Kolbuszowej) i Bełza Alicja (Gimnazjum nr 2 w Kolbuszowej)

W konkursie Archimedes Plus laureatem I stopnia z wyróżnieniem został Konstanty Sakowski, a Gabriela Książek i Jakub Michałek uzyskali tytuł laureata V stopnia.

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.