Reklama

Dzieci bez opiekuna? Radna Ewelina Nowicka z gminy Cmolas interweniuje

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Dzieci bez opiekuna? Radna Ewelina Nowicka z gminy Cmolas interweniuje - Zdjęcie główne

Urząd znalazł już osobę, która pełni funkcję opiekuna w autobusie. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ewelina Nowicka, radna z OstrówTuszowskich, interweniowała w sprawie braku opiekuna dla dzieci, które dojeżdżają do szkoły.

Radna w swoim piśmie wskazała, że od nowego roku szkolnego dzieci z Toporowa dowożone przez przewoźnika nie mają opiekuna. Obecnie dowożonych jest trzynaścioro dzieci z tego dwóch 5-latków i dwóch 6-latków.

- Wnoszę o przydzielenie opiekuna dla dzieci dowożonych z Toporowa, gdyż bezpieczeństwo dzieci jest bardzo ważne

- zaznaczała radna z Ostrów Tuszowskich.  

Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, w swojej odpowiedzi zaznaczył, że 6 października gmina wystąpiła do Danuty Gacek, dyrektora Szkoły Podstawowej w Ostrowach Tuszowskich, o wyznaczenie pracownika szkoły (w tym nauczyciela) do pełnienia funkcji opiekuna.

- Negatywna odpowiedź dyrektor spowodowała, że na obecną chwilę jesteśmy na etapie poszukiwania osoby do pełnienia tej funkcji

- napisał wówczas włodarz cmolaskiej gminy. 

Czy gmina znalazła opiekuna? Ewelina Nowicka, radna z Ostrów Tuszowskich, poinformowała nas, że od poniedziałku, 27 listopada, jest już osoba, która pełni funkcję opiekuna w autobusie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy