Reklama

Dwadzieścia pięć kół gospodyń wiejskich z naszego powiatu zarejestrowało się i otrzymało po kilka tysięcy złotych

Opublikowano: wt, 15 sty 2019 11:09
Autor:

Dwadzieścia pięć kół gospodyń wiejskich z naszego powiatu zarejestrowało się i otrzymało po kilka tysięcy złotych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Możliwość rejestracji daje gospodyniom zmiana prawa. Przez wpis do Krajowego Rejestru KGW nabywają osobowość prawną i mają wówczas możliwość ubiegania się o fundusze w ramach konkursów i dotacji.

Z terenu powiatu zarejestrowało się 25 kół i też tyle wpłynęło wniosków o przyznanie pomocy na ogólną kwotę 79 tys. zł.

Koła, które się nie zarejestrowały, mogą to jeszcze zrobić, kontaktując się z ARiMR - biuro w Kolbuszowej. Tel. 17 227 00 30.

Zarejestrowane KGW: Nowa Wieś, Werynia, Zarębki, Widełka, Kolbuszowa Dolna, Ostrowy Baranowskie, Hadykówka, Ostrowy Tuszowskie, Posuchy, Mazury, Wola Raniżowska, Korczowiska, Staniszewskie, Raniżów, Trześń, Hucisko, Niwiska, Leszcze, Mechowiec, Kopcie, Lipnica, Majdan Królewski, Komorów, Brzostowa Góra, Huta Komorowska, 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +3 / -0

    Obywatel

    Bardzo dobry pomysł teraz koła mogo ubiegać sie o różne środki na swoje poczeby