Reklama

Co dzieje się na działce naprzeciwko Cmentarza w Cmolasie? Czy rozpoczęła się budowa sklepu Dino?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: B.Posłuszny

Co dzieje się na działce naprzeciwko Cmentarza w Cmolasie? Czy rozpoczęła się budowa sklepu Dino?  - Zdjęcie główne

Materiały w tym miejscu złożyła firma zajmująca się remontem drogi na Zakościelu. | foto B.Posłuszny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czytelnicy i mieszkańcy Cmolasu coraz częściej dopytują, co dzieje się na działce naprzeciwko cmentarza w Cmolasie. Wysypano tam m.in. żwir, co może świadczyć o jakichś pracach. Czy rozpoczęła się budowa sklepu spożywczego Dino, a może rozpoczęły się prace związane z przebudową skrzyżowania obok biblioteki? Wyjaśniamy.

W rejonie wspomnianej działki wybudowany ma zostać sklep spożywczy marki Dino. O tym więcej przeczytasz w artykule: W Cmolasie powstanie nowy supermarket.

Powstać ma on naprzeciwko cmentarza. Ponad 500-metrowy budynek znajdować się ma pomiędzy dwoma drogami powiatowymi. Grzegorz Jaje, kierownik Wydziału Architektury i Budownictwa w Kolbuszowej wyjaśnia, że inwestor czeka na ostateczne pozwolenie. Ma być ono gotowe już niebawem. 

W rejonie biblioteki i wspomnianego planowanego sklepu przebudowane ma zostać także feralne skrzyżowanie dróg powiatowych. Pierwszeństwo pozostanie niezmienne, lecz zmieni się układ dróg. O tym więcej przeczytasz w artykule: Skrzyżowanie w Cmolasie zostanie przebudowane. Zobacz jak będzie wyglądało po remoncie [GRAFIKA]

Prace mają ruszyć w tym roku, a przetarg będzie rozpisany już w kwietniu. 

Co zatem dzieje się na działce? Czy rozpoczynają się pracę nad budową sklepu, a może remontu skrzyżowania? Okazuje się, że obie te inwestycje jeszcze się nie rozpoczęły. Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas wyjaśnia, że materiały w tamtym miejscu złożyła firma, która zajmuje się remontem drogi na Zakościelu. Tak więc na budowę supermarketu, czy przebudowę drogi będziemy musieli jeszcze poczekać. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy