Reklama

Brzezóvka - największy park na Podkarpaciu

Opublikowano:
Autor:

Brzezóvka - największy park na Podkarpaciu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 13 czerwca wznawia działalność kompleks turystyczny Brzezóvka, zlokalizowany pod Kolbuszową. Znajdziemy w nim m.in. największy park dinozaurów na Podkarpaciu.

Obiekt, z małym opóźnieniem spowodowanym koronawirusem, rozpoczyna sezon turystyczny. Park sąsiaduje z kolbuszowskim skansenem i leży na terenie Brzezówki, przysiółka Domatkowa. 

Cały kompleks obejmuje trzy parki dostosowane do preferencji naszych gości - mówi Marcin Szypuła, właściciel kompleksu. - Wędrując alejkami, można w ciekawy i przyjemny sposób poznać historię naszej planety i cywilizacji. Na upalne dni przygotowaliśmy dla gości niespodziankę. Jest to wodny plac zabaw z wodnymi zjeżdżalniami, natryskami itp. - dodaje nasz rozmówca. 

Obiekt zostanie otwarty w najbliższą sobotę (13 czerwca) o godz. 10. Ceny biletu wynoszą od 15 zł (ulgowy - do 140 cm wzrostu) do 22 zł (normalny) za wejście na jeden z trzech parków (park wodny, plac zabaw, park dinozaurów). Można również nabyć bilet gwarantujący dostęp do całego kompleksu Brzezóvka za 35 (ulgowy) lub 45 zł (normalny)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE