Reklama

Apel do przewoźnika

Opublikowano: wt, 13 gru 2016 05:02
Autor:

Apel do przewoźnika - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rodzice uczniów, którzy dojeżdżają do szkół w Kolbuszowej, zgłosili się do radnych z prośbą o pomoc. Czego dotyczyła ta prośba?

Stanowisko rodziców przedstawił jeszcze na październikowej sesji Adam Chlebowski. - Zwróciło się do mnie kilka osób w sprawie poprawienia jakości usług świadczonych przez przewoźnika „Marcel”. Chodzi tutaj o zatrzymywanie się przy cmentarzu w Kolbuszowej, aby dzieci miały bliżej do szkoły – powiedział radny i zarazem sołtys Huciny.

Oficjalna prośba
Podczas kolejnych obrad (18 listopada) apel ten został rozpatrzony oficjalnie. - Tyle możemy zrobić. Jest to apel Rady Gminy Niwiska do przewoźnika „Marcel” w sprawie ujęcia w swojej komunikacji możliwości zatrzymywania się w Kolbuszowej, na ulicy Narutowicza, obok cmentarza – powiedział Robert Róg, przewodniczący rady gminy. - Zobaczymy, jaka będzie odpowiedź. Być może wezmą pod uwagę ten przystanek w swoim rozkładzie jazdy i pomogą w tym zakresie naszemu społeczeństwu – dodał samorządowiec, który, tak jak pozostali radni, podniósł rękę, popierając tym samym prośbę do właściciela firmy przewozowej.

Więcej w 48 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +3 / -2

    Marcin

    BEZSENS , Kolbuszowa to nieduże miasto, a każdy normalny przewoźnik odrzuci propozycję. Jaki jest sens by np. Marcel jechał na plac dworcowy a potem na ulicę Narutowicza ? to spowoduje tylko opóźnienie na liniach. W innych WIĘKSZYCH miastach Marcel nie jeździ jako komunikacja miejska, czemu ma to robić w Kolbuszowej ? Kwestia druga po co przerzuc... Rozwiń