Reklama

Alkohol wraca jak bumerang

Opublikowano:
Autor:

Alkohol wraca jak bumerang - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na tydzień przed sesją członkowie komisji oświaty ustalali, jakie stanowisko wobec udzielenia koncesji podejmą na sesji. Czy czwartkowe założenia przełożą się na sesyjne głosowanie? Kto jest za, a kto przeciw zwiększeniu liczby punktów sprzedaży napojów wysokoprocentowych?

Wracamy do tematu udzielania w gminie Raniżów koncesji alkoholowych. Przypomnijmy, że temat ciągnie się od dłuższego czasu. Radni nie podjęli jednak do tej pory decyzji pozytywnej dla sklepów ubiegających się o pozwolenie na sprzedaż wysokoprocentowych trunków.

Siedem wniosków
Podczas ostatniej komisji oświaty (19 stycznia) jej członkowie mieli zająć się zaopiniowaniem projektu uchwały w sprawie zwiększenia liczby sklepów z napojami wysokoprocentowymi. Na te chwilę w gminie Raniżów pozwolenie na sprzedaż wódki mają trzy sklepy. Wszystkie należą do Gminnej Spółdzielni (GS). O koncesje stara się następne siedem lokali, w tym kolejne cztery należące do GS-u.

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE