Reklama

20-latka z Nowej Dęby kupowała perfumy i ubrania płacąc za nie kartą koleżanki

Opublikowano:
Autor:

20-latka z Nowej Dęby kupowała perfumy i ubrania płacąc za nie kartą koleżanki  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci z Nowej Dęby zatrzymali kobietę, która opłacała rachunki za zakupy w sieci, posługując się danymi z karty kredytowej swojej znajomej.

Do komisariatu w Nowej Dębie zgłosiła się młoda kobieta, która zgłosiła nietypową kradzież. Za pomocą danych z jej karty kredytowej ktoś płacić m.in. za perfumy, ubrania czy artykuły spożywcze, kupione w internecie. W ten sposób wydano 2,5 tys. zł z jej konta. 

Policjanci ustalili, że osobą, która posługiwała się danymi cudzej karty płatniczej, jest 20-letnia mieszkanka Nowej Dęby. Kobieta już wcześniej była notowana m.in. za oszustwa.

Funkcjonariusze zapukali do jej mieszkania a podczas przeszukania zabezpieczyli kserokopię karty płatniczej pokrzywdzonej oraz część zakupionych przedmiotów.

Śledczy przedstawili 20-letniej kobiecie zarzuty w tej sprawie. Podejrzana przyznała się do popełnionych czynów składając wyjaśnienia. Jak się okazało, kserokopię karty koleżanki uzyskała podstępem. Za swoje czyny 20-latka wkrótce odpowie przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE