Reklama

Przed nami Święto Kapusty w Mechowcu i powiatowe zawody strażackie. To ostatnie imprezy tego lata

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Przed nami Święto Kapusty w Mechowcu i powiatowe zawody strażackie. To ostatnie imprezy tego lata - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kalendarz imprez Przed nami prawdopodobnie ostatnie imprezy plenerowe tego lata, czyli Święto Kapusty w Mechowcu i zawody powiatowe Ochotniczych Straży Pożarnych. Oba wydarzenia zaplanowano na najbliższą niedzielę (18 września). Co w programie?

Lato dobiega końca. Podobnie jest z tegorocznymi imprezami plenerowymi. Ostatnie zostały zaplanowane na przyszłą niedzielę, 18 września. Co przygotowali organizatorzy?

Wspólne biesiadowanie

Podobnie jak w latach ubiegłych Święto Kapusty to idealna okazja to zwieńczenia lata. Tradycyjnie już, bo we wrześniu Koło Gospodyń Wiejskich Prymule z Mechowca zaprasza wszystkich chętnych na wspólne świętowanie i biesiadowanie.

Nie zabraknie licznych występów na scenie i przeróżnych smakołyków przygotowanych przez KGW z terenu gminy Dzikowiec i nie tylko. Na najmłodszych czekać będzie także wiele atrakcji. Zwieńczeniem tegorocznej imprezy będzie zabawa taneczna. 

W sumie 19 drużyn

Tego samego dnia na stadionie sportowym w Niwiskach odbędą się zawody sportowo-pożarnicze na szczeblu powiatowym. Rozpoczną się one punktualnie o godz. 12. Wezmą w nich udział:

  • 3 drużyny MDP (Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze)
  • 4 drużyny KDP (Kobiece Drużyny Pożarnicze)
  • 12 drużyn męskich
 

Dokładny program zawodów znajdziecie na plakacie poniżej:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy