Reklama

Uczniowie z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych na klasowych zdjęciach. Rok szkolny 2022/2023

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Co roku w szkołach wykonywane są zdjęcia klasowe. Te mają już uczniowie Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni. Z pewnością dla wielu z nich taka fotografia będzie wyjątkową pamiątką.

ZSAE w Weryni jest jedną z trzech szkół ponadpodstawowych działających na terenie powiatu kolbuszowskiego. 

W roku szkolnym 2022/2023 w szkołach prowadzonych przez powiat kolbuszowski (w Weryni oraz w Kolbuszowej) uczy się 1444 uczniów w 55 oddziałach. Najwięcej uczniów, bo 876 kształci się w technikum, 428 w liceum, zaś 140 w szkołach branżowych I stopnia.

W klasach pierwszych naukę rozpoczęło natomiast 401 uczniów, w tym:

  • 142 – w Liceum Ogólnokształcącym im. J. Bytnara w Kolbuszowej
  • 78 – w Zespole Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. KEN w Weryni
  • 181 w Zespole Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej
 

- Ze statystyk wynika, że na kontynuację nauki w szkołach średnich prowadzonych przez powiat kolbuszowski najwięcej uczniów zdecydowało się z gminy Kolbuszowa (190), w dalszej kolejności znajdują się gminy: Dzikowiec (55), Cmolas (52), Niwiska (45), Majdan Królewski (45) oraz Raniżów (10)

- wylicza Barbara Żarkowska z kolbuszowskiego starostwa. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy