Reklama

Cmentarz Parafii Św. Brata Alberta w Kolbuszowej na kilka dni przed świętem zmarłych. Kapłani mają prośbę do wiernych [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Pogoda sprzyja dzisiaj (piątek, 28 października) porządkom na cmentarzach. W Kolbuszowej na cmentarzu przy parafii św. Brata Alberta większość grobów została już uprzątnięta.

Przechodząc się po cmentarzach nie tylko w Kolbuszowej, nie sposób nie zauważyć, że zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Nagrobki i teren wokół nich został uprzątnięty. Stare wiązanki zniknęły. Na płytach stoją umyte znicze, do których wystarczy wrzucić wkład.

Parafia Św. Brata Alberta w Kolbuszowej zwróciła się z prośbą do wiernych, aby pamiętać o uporządkowaniu grobów. Dodatkowo kapłani proszą, aby śmieci, stare wiązanki, kwiaty i znicze z grobów zabrać do domów i w ten sposób pomóc, aby zawsze na cmentarzu było czysto.

- Opłaty za wywóz śmieci są duże; dla przypomnienia tej informacji zostały wywieszone na ogrodzeniu cmentarza – banery. Za zrozumienie i przyjęcie tej prośby bardzo serdecznie dziękujemy

- czytamy na stronie internetowej parafii św. Brata Alberta. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy