Reklama

Technikum z Weryni wśród najlepszych na Podkarpaciu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: J. Serafin

Technikum z Weryni wśród najlepszych na Podkarpaciu  - Zdjęcie główne

Szkoła w Weryni utrzymuję doskonałą formę mimo trwającej pandemii. | foto J. Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

EDUKACJA Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni zajął 20. miejsce w województwie podkarpackim w tegorocznym ogólnopolskim rankingu ogłoszonym przez „Perspektywy”.

 - To bardzo dobry wynik. Szkoła utrzymuję doskonałą formę mimo trwającej pandemii. Uzyskaliśmy znacznie lepszy wynik niż w roku ubiegłym

- mówi Zbigniew Bogacz, dyrektor ZSAE w Weryni.

Wtedy to placówka znalazła się na 28 miejscu. Technikum w Weryni uzyskało tę pozycję dzięki pracy uczniów i zaangażowaniu nauczycieli. Szef placówki podkreśla, że wspólna i rzetelna praca daje efekty w postaci dobrych wyników na egzaminach zawodowych i maturalnych.

Szkoła prowadzi kształcenie nowoczesnymi metodami na podstawie europejskich standardów jakości kształcenia. Współpracuje ze szkołami i pracodawcami krajów Unii Europejskiej, w których uczniowie od wielu lat uczestniczą w praktykach zawodowych.

Kapituła ustaliła zasady rankingu polegające na ocenie techników według czterech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.​​

 - Myślę, że za rok dojdziemy do srebrnego znaku jakości

- powiedział dyrektor w rozmowie z Korso. Ranking wojewódzkich techników 2022 - Podkarpacie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy