Reklama

Znamy gwiazdy, które wystąpią na tegorocznej imprezie w Dzikowcu

Opublikowano:
Autor:

Znamy gwiazdy, które wystąpią na tegorocznej imprezie w Dzikowcu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jagodowe Specjały odbędą się w niedzielę, 7 lipca. W ten dzień zaplanowano koncerty, liczne atrakcje dla dzieci, zabawę taneczną oraz poczęstunki przygotowane między innymi przez koła gospodyń z terenu gminy.

Coroczna impreza na dobre wpisała się w tradycję gminy Dzikowiec. Organizowana jest zawsze w pierwszą niedzielę lipca. Przyciąga ona bardzo dużą liczbę zarówno mieszkańców, jak i przyjezdnych gości. W ten dzień zaplanowano koncerty, liczne atrakcje dla dzieci, zabawę taneczną oraz poczęstunki przygotowane między innymi przez koła gospodyń z terenu gminy.

Gwiazda InoRos

Podczas koncertu wystąpi zespół InoRos. Jest to grupa artystów, których połączyła pasja i chęć tworzenia. Zespół tworzy muzykę rozrywkową zainspirowaną folklorem podhalańskim, ale także muzyką folkową z całego pasma Karpat. W 2011 roku grupa wystąpiła w słynnym programie rozrywkowym "Must Be The Music", dochodząc aż do finałowego odcinka. Ich piosenki mają na YouTubie miliony wyświetleń.

Ich największym hitem jest między innymi piosenka "Czyste szaleństwo" nagrana w 2012 roku, z Liberem, polskim raperem. Utwór ten zajął czołowe miejsce na listach przebojów. Tego samego roku ukazała się również pierwsza autorska płyta zespołu. W 2014 r. artyści nagrali drugą płytę. W maju 2018 roku zespół InoRos powtórzył swoją piłkarską przygodę, czego efektem był singiel "Dawaj Polska", nagrany specjalnie na Mundial Rosja 2018. Zespół 8 czerwca 2018 roku wystąpił z tym hitem w konkursie Przebój na Mundial organizowanym podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Artyści nagrali również wiele innych utworów, m.in. "Karpia Łuski Dwie", "Prawdziwe życie", "Kiedyś obiecałaś" czy "Ciebie tylko chcę". Obecny skład zespołu to: Tomasz Pluta - wokal, Jerzy Kapłon - skrzypce i wokal, Rafał "Piętaszek" Nowak - akordeon i instrumenty klawiszowe, Krzysztof Stanik - gitara, Paweł Kowara - perkusja, Vasyl Kobil - gitara basowa i wokal.

Kolejny artysta

 

Kordian (Wacław Cieślik) to kolejna świetna propozycja na dzikowieckie Jagodowe Specjały, czyli gwiazda muzyki disco polo. Na swoim koncie posiada już kilka piosenek, które zna cała Polska. Między innymi w duecie Basta & Kordian - "Ciągle czuję Cię", "Ja nie jestem milionerem" czy "Dziewczyna z gór". Tworzy on muzykę rozrywkową z folkową nutą.

Nasz tygodnik Korso Kolbuszowskie w tym roku obejmuje patronat nad imprezą Jagodowe Specjały.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE