Reklama

Znamy gwiazdę która wystąpi podczas Dni Kolbuszowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Znamy gwiazdę która wystąpi podczas Dni Kolbuszowej - Zdjęcie główne

Organizatorzy liczą na to, że informacja o występie Denzela spodoba się mieszkańcom i przed sceną będą tłumy słuchaczy. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Znamy już główną gwiazdę, która wystąpi podczas Dni Kolbuszowej 2022. W tym roku będzie to nieco zapomniany, światowej sławy artysta.

Dni Kolbuszowej zaplanowano 18 i 19 czerwca. Gwiazdy disco polo wystąpią przy ul. Jana Pawła II obok krytej pływalni Fregata. Będzie też gość specjalny, który porwie publiczność. 

Do Kolbuszowej przyjedzie belgijski piosenkarz Denzel. Jego utwór podbijał listy przebojów na całym świecie. Piosenka Pump It Up!, którą wydał w 2004 roku, była strzałem w dziesiątkę. Muzyczny kawałek okazał się hitem europejskich dyskotek, notując wysokie miejsca na światowych listach przebojów, szczególnie w zestawieniach przebojów muzyki klubowej.

 

Organizatorzy liczą na to, że informacja o występie Denzela spodoba się mieszkańcom i przed sceną będą tłumy fanów.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że menadżer gwiazdy planuje przyjechać z całym zespołem do miasta nad Nilem już 15 czerwca. Denzel spędzi kilka dni w Kolbuszowej, to będzie jego dłuższy postój podczas trasy koncertowej po Polsce. 


Fani Denzela mogą oglądać go w jednym z polskich programów rozrywkowych, Twoja twarz brzmi znajomo, emitowanym na kanale Polsat. Tam pokazuje swoje muzyczne umiejętności, wcielając się w różnych artystów, mierząc się z różnymi gatunkami muzycznymi. 

W czwartym odcinku belgijski wokalista wystąpił jako Ryszard Riedel z Dżemu. Danzel zaskoczył widzów hitem "Wehikuł czasu" wykonanym w naszym języku i został nagrodzony wysokimi notami przez jurorów i uczestników. 

AKTUALIZACJA Z GODZ. 23:

Denzel nie wystąpi na Dniach Kolbuszowej. Oczywiście był to z naszej strony jeden z dwóch primaaprilisowy żartów. Z pewnością już niebawem Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej ogłosi, jaką gwiazdę muzyczną gościć będziemy podczas tegorocznych Dni Kolbuszowej. Drugim wkrętem była planowana farma krokodyli w Parku Niepodległości. Pisaliśmy o tym tutaj: W kolbuszowskim Parku Niepodległości powstanie farma krokodyli

Mamy nadzieję, że nikt nie uraził się naszymi żartami, a wywołały one jedynie uśmiech na twarzach naszych Czytelników.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE