Reklama

Złodzieje już w rękach policji

Opublikowano: wt, 16 cze 2020 14:42
Autor:

Złodzieje już w rękach policji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyzn odpowiedzialnych za włamania na ogródkach działkowych na terenie gminy Kolbuszowa. Łupem włamywaczy padły głównie maszyny i narzędzia ogrodnicze, sprawcy nie pogardzili także znajdującym się w domkach alkoholem i obuwiem.

Na początku czerwca do kolbuszowskiej jednostki wpłynęło zawiadomienie dotyczące włamania na ogródkach działkowych. Z przekazanych informacji wynikało, że nieznani sprawcy włamali się do znajdujących się na działkach domku letniskowego oraz metalowego garażu, skąd skradli m.in. urządzenia i maszyny ogrodnicze, a także inne drobne przedmioty tj. alkohol, obuwie, czy krzesełka wędkarskie.

Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że związek z tymi włamaniami może mieć 19-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. W trakcie dalszych czynności ustalili, że 19-latek nie działał sam. We włamaniach brali udział również 40 i 45-letni mieszkańcy gminy Kolbuszowa.

Dodatkowo okazało się, że pod koniec maja, ci sami mężczyźni, włamali się do kontenera, kradnąc narzędzia i maszyny ogrodnicze.

- Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na ponad 4 tys. złotych - poinformowała rzecznik prasowa z KPP w Kolbuszowej. 

Wszyscy trzej zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Policjanci odzyskali większość skradzionych przedmiotów, które wrócą do właścicieli. W sprawie trwają dalsze czynności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE