Reklama

Złodziej włamał się do domu. Wyszedł niosąc ze sobą reklamówkę

Opublikowano: pon, 6 kwi 2020 13:00
Autor:

Złodziej włamał się do domu. Wyszedł niosąc ze sobą reklamówkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzięki szybkiemu zgłoszeniu kolbuszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do niezamieszkanego domu w Widełce. Mężczyzna wyłamał drzwi i wszedł do środka, zabierając różne drobne przedmioty. Świadek zdarzenia, natychmiast powiadomił Policję. Dzięki uzyskanym informacjom 42-letni sprawca szybko został zatrzymany.

W sobotę (4 kwietnia) po południu, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony, że do jednego z niezamieszkanych domów na terenie Widełki, prawdopodobnie ktoś się włamał. O zdarzeniu tym powiadomił mężczyzna, który widział to zdarzenie. Z przekazanych informacji wynikało, że nieznany mężczyzna wszedł do domu, a po chwili wyszedł, niosąc ze sobą reklamówkę z jakimiś przedmiotami.

- Na miejsce niezwłocznie pojechali policjanci, którzy potwierdzili, że drzwi do wskazanego domu są wyrwane. Funkcjonariusze ustalili również szczegóły dotyczące wyglądu mężczyzny. Dzięki szybkiemu zgłoszeniu i uzyskanym informacjom, już kilka minut później policjanci zatrzymali mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi sprawcy. 42-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego posiadał ze sobą reklamówkę, w której znajdowały się przedmioty pochodzące prawdopodobnie z okradzionego domu - relacjonuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Mężczyzna był pijany i nie potrafił wyjaśnić policjantom, skąd ma te rzeczy. 42-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W sprawie trwają dalsze czynności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE