Reklama

Zgłoś Człowieka Roku 2016

Opublikowano:
Autor:

Zgłoś Człowieka Roku 2016  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ruszamy z kolejną edycją naszego plebiscytu. Na zgłoszenia kandydatów czekamy do końca marca.

Po kilku latach nasz plebiscyt zmienia nazwę. Od tego roku nie będziemy wybierać już Kolbuszowianina Roku a Człowieka Roku Powiatu Kolbuszowskiego. Skąd ta zmiana? Chcemy, aby nagroda ta, przyznawana przez Czytelników Korso jak i kapitułę plebiscytu, jeszcze bardziej odnosiła się do wszystkich mieszkańców powiatu, nie tylko tych z Kolbuszowej, ale również z sąsiednich gmin: Cmolas, Dzikowiec, Majdan Królewski, Niwiska i Raniżów. 

Przedstawimy kandydatów
Do zgłaszania kandydatów zachęcamy instytucje, fundacje i organizacje działające we wszystkich dziedzinach życia w powiecie kolbuszowskim. Jak to zrobić? Wystarczy wyciąć zamieszczony poniżej kupon, wypełnić go i dostarczyć do naszej redakcji najpóźniej do 31 marca do godz. 16. Sylwetki zgłoszonych kandydatów zostaną opublikowane na łamach tygodnika Korso. Wtedy też rozpocznie się głosowanie Czytelników.

Działa dla innych 
Przypomnijmy, że tytuł Człowieka Roku Powiatu Kolbuszowskiego jest nagrodą za działalność (społeczną, gospodarczą, samorządową, naukową, kulturalną, sportową i inną) na rzecz miasta i powiatu kolbuszowskiego. W naszym plebiscycie chodzi o pokazanie ludzi, których (być może) na co dzień nie dostrzegamy, a bez których nasz region byłby uboższy, bardziej szary, mniej ciekawy. 
Do plebiscytu nie mogą być nominowani dotychczasowi laureaci ani osoby zmarłe.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE