Reklama

Zespół z Hadykówki zdecydował się na przenosiny. Teraz kolbuszowska B klasa będzie liczyć 12 zespołów

Opublikowano:
Autor:

Zespół z Hadykówki zdecydował się na przenosiny. Teraz kolbuszowska B klasa będzie liczyć 12 zespołów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Klub z Hadykówki zamienił podokręg Stalowa Wola na Rzeszów.

W tym roku podokręg Rzeszów utworzył aż 7 grup klasy B. Grupy B5 i B6 będą składać się z ekip głównie z powiatu mieleckiego.

Do rozgrywek w klasie B7 zgłosiły się rezerwy czwartoligowego już Sokoła Kolbuszowa Dolna. W rozgrywkach znalazły się również Raniżovia Raniżów i Wilga Widełka. Ci pierwsi wycofali się z klasy okręgowej. Chcieli walczyć w A klasie, ale związek musiał przesunąć ich o dwie klasy rozgrywkowe niżej. – Raniżovia wycofała się po sezonie i ten przypadek nie jest szczegółowo opisany w regulaminie, ale musieliśmy przesunąć ich dwie ligi niżej – opisywał Wiesław Lada, jeden z wiceprezesów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Widełka spadła z klasy okręgowej, ale nie chciała walczyć w A klasie i również zacznie nowy sezon od najniższego szczebla. Aspiracje do awansu ma Dzikowiec, mocny powinien być Florian Ostrowy Tuszowskie. Trudno ocenić możliwości zarówno Siedlanki (spadkowicz z mieleckiej A klasy), jak i wspomnianej Widełki czy Raniżowa. Runda jesienna zakończy się 3 listopada. 

 


Pary 1. kolejki (25 sierpnia)

Trotyl Zarębki – Kolbuszowianka

Raniżovia Raniżów – Orzeł Kosowy

Wilga Widełka – Błękitni Siedlanka

Werynianka Werynia – Ceramika Hadykówka

Vigor Trzęsówka – Florian Ostrowy Tuszowskie

Sokół II Kolbuszowa Dolna – KS Dzikowiec.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE