Reklama

Zebrały ponad 200 kg karmy i zabawki dla psów i kotów. Akcja mieszkanek z Kolbuszowej

Opublikowano: pon, 20 sty 2020 18:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Akcja "Świąteczna paka dla zwierzaka" organizowana przez Magdę i Monikę z Kolbuszowej przyniosła zamierzony efekt.

Jeszcze przed świętami kobiety postanowiły zorganizować zbiórkę karmy i niezbędnych rzeczy dla bezdomnych zwierząt. Spotkało się to z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. 

- Akcje zakończyliśmy na początku stycznia, udało się zebrać dużo koców i kołder, a także około 150 kg suchej karmy oraz sporo puszek i przysmaków dla psów oraz około 70 kg suchej karmy, puszki, saszetki i zabawki dla kotów - wymieniają Magdalena i Monika.

- Rzeczy dla psów zostały zawiezione do schroniska "Przytul Psiaka" w Ropczycach. Okazało się, że niezwykle przydatne były tam koce, którymi udało się nam ocieplić budy. Poza dostarczonymi tam paczkami wszystkie z ponad czterdziestu psów zostały zabrane na spacer i wypieszczone. W tym tygodniu jesteśmy umówione z Fundacją "Kocia Wyspa" ze Stalowej Woli, która jako jedyna pomogła nam z ośmioma kotami, które zostawił po swojej śmierci ks Ryszard Kiwak, w związku z czym, tam zawozimy paczkę dla kotów - mówią pomysłodawczynie akcji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE