Reklama

Zatrzymali ogień

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymali ogień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W nocy z 8 na 9 października zapalił się budynek gospodarczy w Przyłęku. Gaszenie pożaru trwało ponad 10 godzin.

- Strażacy cały czas jeszcze tam działają. W tym momencie trwają prace rozbiórkowe - powiedział nam w poniedziałkowy poranek (9 października) Marcin Wieczerzak, rzecznik prasowy PSP w Kolbuszowej.

Ogień pojawił się w budynku gospodarczym w Przyłęku około godz. 2 w nocy w poniedziałek (9 października). - Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kolbuszowej o godz. 01:58 - zaznacza przedstawicie PSP i dodaje: - Na miejsce zadysponowane zostały zastępy z JRG w Kolbuszowej oraz OSP z Kosów, Niwisk, Siedlanki, Ostrów Tuszowskich i Przyłęka. Łącznie w działaniach trwających ponad 10 godzin udział wzięło 10 zastępów.

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE