Reklama

Zastępca kolbuszowskiego komendanta przeszła na emeryturę

Opublikowano: wt, 7 sty 2020 11:38
Autor:

Zastępca kolbuszowskiego komendanta przeszła na emeryturę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek, 3 stycznia, podczas uroczystej zbiórki kolbuszowscy policjanci pożegnali mł.insp. Marzenę Woźnik I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej. Pani Komendant 5 stycznia odeszła na emeryturę.

Mł.insp. Marzena Woźnik pełniła służbę w policji od 1990 roku. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Rzeszowie. W 1993 roku ukończyła Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Karierę zawodową rozpoczynała w Komendzie Rejonowej Policji w Dębicy. W kolejnych latach pełniła m.in. funkcje kierownicze w Komendzie Powiatowej Policji w Łańcucie, pracowała również w Wydziale ds. Korupcji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Przez ostatnie lata pracowała na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku, a od 9 maja 2016r. pełniła funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej.

- W miniony piątek podczas uroczystej odprawy insp. Stanisław Babula, komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej wraz z policjantami i pracownikami kolbuszowskiej jednostki podziękował mł.insp. Marzenie Woźnik za wspólną służbę, składając życzenia pomyślności na dalszym etapie życia. Podziękowania za owocną współpracę  pani komendant odebrała również od policjantów i pracowników z kolbuszowskiej komendy oraz przedstawicieli związków zawodowych - mówi kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.