Reklama

Reklama

Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej wydał prawie pół miliona na zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2018/2019

Opublikowano: 17 maja 2019 09:01
Autor:

Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej wydał prawie pół miliona na zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2018/2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zimowym utrzymaniem objętych było w sumie 289 km dróg powiatowych na terenie całego powiatu.

Trakty były odśnieżane, a w części niwelowano na nich śliskość. Mowa o stromych podjazdach, skrzyżowaniach z pierwszeństwem przejazdu i przystankach komunikacyjnych o łącznej długości 91 km. 

Koszt zimowego utrzymania w sezonie 2018/2019 wyniósł ZDP 495 687 tys. zł. Natomiast 23 250 zł wydane zostało na utrzymanie ulic i chodników w samej Kolbuszowej przy drodze relacji Kolbuszowa - Tuszyma. 

Natomiast do końca maja tego roku ZDP w Kolbuszowej planuje wykonać remont cząstkowy nawierzchni asfaltowych dróg powiatowych. Na ten cel ma zaplanowane prawie 78,3 tys. zł. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.