Reklama

Podkarpacie: Ogromne szkody po niedzielnej nawałnicy!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Podkarpacie: Ogromne szkody po niedzielnej nawałnicy! - Zdjęcie główne

Ulewa wyrządziła ogromne szkody. | foto Czytelnik

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Niedzielna ulewa na Podkarpaciu wyrządziła wiele szkód. Otrzymaliśmy mnóstwo sygnałów o rowach melioracyjnych wypełnionych wodą, zalanych posesjach, a także braku prądu w wielu gospodarstwach domowych.

Na Podkarpaciu najwięcej interwencji było w powiatach: rzeszowskim, mieleckim, leżajskim, lubaczowskim i w przeworskim. Strażacy byli wzywani głównie do wypompowywania wody z zalanych posesji, piwnic oraz budynków gospodarczych, usuwania połamanych drzew i konarów drzew z jezdni, chodników i posesji. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Strażacy interweniowali blisko 300 razy.

CZYTAJ TAKŻE:

Mamy sygnały, że woda zalewa posesje w Malawie w powiecie rzeszowskim. Wszystko przez cofającą się falę wezbraniową na miejscowej rzeczce. Najgorsza sytuacja jest jednak w Chmielniku - gdzie woda przelewa się przez drogą obok urzędu gminy. W miejscowości Lubla w powiecie strzyżowskim woda przelewa się przez drogę.

Artykuł pochodzi z portalu korsosanockie.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy