Reklama

Zagłosuj w Tesco

Opublikowano:
Autor:

Zagłosuj w Tesco  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Głosy klientów kolbuszowskiego Tesco mogą zaważyć na tym, który z trzech pomysłów zostanie zrealizowany na Podkarpaciu w ramach programu "Decydujesz, pomagamy".

Jedno z zadań, na które można oddać głos, chce zrealizować Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Woli Wielkie (powiat dębicki). Przedstawiciele placówki, za pośrednictwem Korso, zwrócili się do mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, o wsparcie proponowanego przez nich przedsięwzięcia:

"Opis naszego projektu: ,,Łączy nas sport”
Chcemy stworzyć miejsce, które będzie służyć lokalnej społeczności. Będzie to boisko do grania w piłkę siatkową. 
W ten sposób udostępnimy dzieciom i młodzieży infrastrukturę sportową, co sprzyja aktywnemu rozwojowi fizycznemu. Popularyzacja aktywnego stylu życia zachęci mieszkańców do wyjścia z domu, do organizacji rodzinnych zawodów sportowych - weekendów ze sportem. Adresatami naszego projektu są wszyscy mieszkańcy od malucha do seniora". 

 

Głosować można na nas w następujących sklepach Tesco: w Dębicy na ul. Kościuszki 24, w Ropczycach na ul. Grunwaldzkiej 41 i w Kolbuszowej na ul. Tarnobrzeskiej 25. Klienci mogą oddawać na nas głosy wrzucając żeton do specjalnej urny. Wystarczy tylko zrobić zakupy, nawet za niewielką kwotę. Głosowanie trwa do 4 kwietnia tego roku. 

 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE