Reklama

Zabity w Ostrowach Baranowskich

Opublikowano:
Autor:

Zabity w Ostrowach Baranowskich  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 30-latek z naszego powiatu został zatrzymany w charakterze świadka przez kolbuszowskich policjantów.

- W poniedziałek, 11 listopada, przedstawiciel koła łowieckiego powiadomił policjantów o ujawnieniu skłusowanego byka jelenia na terenie kompleksu leśnego w Ostrowach Baranowskich - informuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. 

Jak dodaje, w sprawie został zatrzymany 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który po przesłuchaniu został zwolniony. W sprawie trwają dalsze czynności.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka. Z jego relacji wynika, że przypadkiem natrafił na martwą zwierzynę w lesie. 
 


AKTUALIZACJA z 28 listopada

Na miejscu zdarzenia zabezpieczono pocisk, którym zastrzelono zwierzę. - Zostanie on poddany specjalistycznym badaniom - mówi przedstawicielka KPP w Kolbuszowej. 

W sprawie zostało wszczęte dochodzenie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. - Dotychczas nie wpłynęło do tutejszej jednostki zawiadomienie dotyczące niewłaściwego zachowania łowczych, którzy ujęli  30-latka - dodaje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE