GMINA KOLBUSZOWA
Grupa I – uczniowie szkół podstawowych z klas I – VI:
1. miejsce – Karol Rusin – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
2. miejsce – Szymon Wójcicki – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
Grupa II i uczniowie szkół podstawowych klasy VII i VIII oraz uczniowie klas gimnazjalnych:
1. miejsce – Weronika Sitarz – Szkoła Podstawowa w Kupnie
2. miejsce – Eliza Zawadzka – Szkoła Podstawowa w Kupnie
3. miejsce – Adrian Furtak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
GMINA CMOLAS
Grupa I – uczniowie szkół podstawowych z klas I – VI:
1. miejsce – Konrad Wilk – Szkoła Podstawowa w Cmolasie
2. miejsce – Maksymilian Zagroba – Szkoła Podstawowa w Cmolasie
3. miejsce – Klaudia Maciąg – Szkoła Podstawowa w Trzęsówce
Grupa II i uczniowie szkół podstawowych klasy VII i VIII oraz uczniowie klas gimnazjalnych:
1. miejsce – Katarzyna Mazur – Szkoła Podstawowa w Cmolasie
2. miejsce – Dawid Bujak – Szkoła Podstawowa w Trzęsówce
3. miejsce – Bartłomiej Chociaj – Szkoła Podstawowa w Trzęsówce
GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI
Grupa I – uczniowie szkół podstawowych z klas I – VI:
1. miejsce – Wiktoria Szwarc – Szkoła Podstawowa w Krzątce
2. miejsce – Szymon Lewicki – Szkoła Podstawowa w Krzątce
3. miejsce – Kamil Kopeć – Szkoła Podstawowa w Brzostowej Górze
Grupa II i uczniowie szkół podstawowych klasy VII i VIII oraz uczniowie klas gimnazjalnych:
Miejsce I – Norbert Tłusty – Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim
Miejsce II – Maciej Dec – Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim
Miejsce III – Kacper Płaza – Szkoła Podstawowa w Woli Rusinowskiej
GMINA DZIKOWIEC
Grupa I – uczniowie szkół podstawowych z klas I – VI:
1. miejsce – Filip Drżał – Szkoła Podstawowa w Lipnicy
2. miejsce – Adrian Blat – Szkoła Podstawowa w Lipnicy
3. miejsce – Emilia Wit – Szkoła Podstawowa w Lipnicy
Grupa II i uczniowie szkół podstawowych klasy VII i VIII oraz uczniowie klas gimnazjalnych:
1. miejsce – Martyna Kolasa – Szkoła Podstawowa w Wilczej Woli
2. miejsce – Grzegorz Serafin – Szkoła Podstawowa w Kopciach
3. miejsce – Kamil Stolarz – Szkoła Podstawowa w Kopciach
GMINA RANIŻÓW
Grupa I – uczniowie szkół podstawowych z klas I – VI:
1. miejsce – Wiktor Marut – Szkoła Podstawowa w Woli Raniżowskiej
2. miejsce – Dawid Żyła – Szkoła Podstawowa w Woli Raniżowskiej
3. miejsce – Wiktora Gola – Szkoła Podstawowa w Mazurach
Grupa II i uczniowie szkół podstawowych klasy VII i VIII oraz uczniowie klas gimnazjalnych:
1. miejsce – Wiktor Golis – Szkoła Podstawowa w Raniżowie
2. miejsce – Paulina Marut – Szkoła Podstawowa w Woli Raniżowskiej
3. miejsce – Julia Białas – Szkoła Podstawowa w Mazurach
GMINA NIWISKA
Grupa I – uczniowie szkół podstawowych z klas I – VI:
1. miejsce – Anna Zielińska – Szkoła Podstawowa w Kosowach
2. miejsce – Karolina Boroń – Szkoła Podstawowa w Kosowach
3. miejsce – Dawid Dłużeń – Szkoła Podstawowa w Niwiskach
Grupa II i uczniowie szkół podstawowych klasy VII i VIII oraz uczniowie klas gimnazjalnych:
1. miejsce – Kinga Pieniek – Szkoła Podstawowa w Siedlance
2. miejsce – Michał Mazur – Szkoła Podstawowa w Niwiskach
3. miejsce – Aleksandra Czajkowska – Szkoła Podstawowa w Siedlance
Eliminacje powiatowe turnieju zaplanowano na 24 kwietnia.
Zdjęcia: Paweł Tomczyk, KP PSP Kolbuszowa