Reklama

Z REGIONU. Policjanci musieli wejść przez okno

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Policjanci musieli wejść przez okno  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pracownica Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Dębie poprosiła funkcjonariuszy o pomoc. Kobieta nie mogła dostać się do mieszkania, w którym znajdował się staruszek.

Sytuacja miała miejsce w czwartek (23 stycznia) przed południem.Kobieta przyszła z wizytą do starszego mężczyzny i kiedy zapukała do drzwi usłyszała głos wzywający pomocy. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

- Funkcjonariusze przy pomocy rusztowania, weszli przez okno do środka mieszkania. Jak się okazało znajdujący się tam mężczyzna zasłabł i od kilku godzin leżał na podłodze wołając o pomoc. Mężczyzna był osłabiony i odwodniony - informują mundurowi z KMP w Tarnobrzegu. 

Policjanci wezwali karetkę pogotowia. 86 - latek trafił do szpitala pod opiekę lekarzy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE