Reklama

Z REGIONU. Komendant o zachowaniu strażnika miejskiego

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Komendant o zachowaniu strażnika miejskiego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W internecie zahuczało po filmiku, który nagrał pan Paweł. Podczas Święta Niepodległości chciał, by strażnicy miejscy zainterweniowali w sprawie, jego zdaniem, źle zaparkowanego auta.

Samochód stał tuż przy przejściu dla pieszych, za znakiem "Koniec parkingu płatnego", na chodniku. Opinie internautów co do tego, czy jego reakcja była słuszna, są podzielone. Wątpliwości rozwiewa odpowiedź zastępcy komendanta Straży Miejskiej w Rzeszowie.

O tym, jak straż miejska nie podjęła interwencji po zgłoszeniu pana Pawła, byłego instruktora jazdy i zawodowego kierowcy, pisaliśmy tu: "Taka jest straż miejska w Rzeszowie" Interwencja [FILM]

Co do powiedzenia ma zastępca komendanta Straży Miejskiej? - Zdaję sobie sprawę, że zachowanie strażnika nie jest dla jego przełożonych powodem do... 

   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE